Nowa księgarnia katolicka Gloria24

książki katolickie Gloria24Czasy się zmieniają, świat pędzi do przodu i nawet tradycyjne sklepy internetowe podążają z duchem czasu w tym księgarnia katolicka Gloria24, która właśnie zmieniła wygląd ale nie tylko – sklep przeszedł gruntowne zmiany. Teraz większość funkcji i działów jest lepiej wyeksponowana i umiejscowiona zgodnie z intuicją. Jedno co się nie zmieniło to ciągle najlepszy wybór wartościowych tytułów oraz społeczność stałych czytelników.

Księgarnia religijna Gloria24.pl już od wielu lat funkcjonuje na polskim rynku księgarń internetowych, oferując szeroki wybór książek i innego rodzaju publicystyki związanej z tematyką religijną i katolicką. W sklepie głównymi działami są:

Książki religijne to najważniejszy element oferty sklepu, znajdują się tam przez lata budowane stałe kategorie tematyczne, które zgodnie z tradycją posiadają stałe tytuły ale również jest on uaktualniany o najnowsze tytułu jakie pojawiają się na polskim i światowym rynku. Książki jakie możesz tu znaleźć są na bieżąco z najważniejszymi problemami i tematami wiary, kościoła i sumienia człowieka żyjącego w XXI wieku.

Filmy religijne, wywiady oraz filmy dokumentalne to wszystko co każda osoba wrażliwa na wiarę i Boga powinna posiadać w domowej filmotece. Najnowsze tytuły, ważne i zawsze aktualne tematy. W tej kategorii znajdują się również filmy poświęcone beatyfikacji byłego papieża Jana Pawła II.

Muzyka religijna to kolejna ważna rzecz w życiu każdej osoby wierzącej oraz wspólnoty, jak to ktoś ładnie określił jeśli modlisz się śpiewem to jakbyś modlił się dwa razy. W zbiorach Glorii24 znajdziesz nabożeństwa, pieśni religijne oraz rozrywkowo-religijne.

Sakralia to atrybuty, które pozwalają na co dzień  pielęgnować naszą wiarę, różańce medaliki oraz akcesoria niezbędne aby prowadzić pełne życie religijne i identyfikować się ze wspólnotą.

Gry to dział przeznaczony głównie dla dzieci, gdzie znajdują się gry edukacyjne oraz gry komputerowe bez przemocy, to bardzo wyróżnia ofertę księgarni w tym zakresie, gdyż obecnie większość gier skierowanych do młodzieży to treści przepełnione przemocą i nieadekwatnymi wartościami.

Jedna myśl na temat “Nowa księgarnia katolicka Gloria24”

 1. Szanowni Państwo

  Aby wzbudzić zainteresowanie dzieci, pobudzić ich do twórczego myślenia, zainteresować książkową wiedzą, sztuką i w ten sposób odciągnąć dzieci od szarej rzeczywistości, którą widać za oknem, każdego miesiąca organizujemy różnego rodzaju konkursy i quizy dla różnych grup wiekowych.
  Dzieci biorą chętnie w nich udział, ale czekają jak i również cieszą się gdy ich prace, pomysły są nagradzane. Niestety wszelkiego rodzaju nagrody są zbyt kosztowne, abyśmy mogli sobie na nie pozwolić. Same dyplomy drukowane i kopiowane w szkole nie dają dzieciom tyle satysfakcji i nie dopingują ich do dalszej twórczej pracy.
  Pragniemy prosić Państwa o wsparcie naszej inicjatywy, darując szkole dostępne środki typu: gadżety firmowe, książki dziecięce, zakładki, pomoce plastyczne itp.
  Każda pomoc to dla nas ogromne wsparcie. Każda pomoc to być może „Jeden uczeń”, „Jedno dziecko” więcej odciągnięte od szarej, czarnej rzeczywistości.

  Wasze wsparcie to ogromna pomoc dla nas a zarazem radość ze zdobycia jednego dziecka więcej.

  Dziękujemy.

  Katarzyna Osińska nauczyciel – Biblioteka Szkolna
  Jadwiga Jagodzińska nauczyciel – Świetlica

  Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 20
  im. Obrońców Pokoju
  26-600 Radom ul. Malenicka 29
  Z dopiskiem Biblioteka Szkolna

  tel. kontaktowy Osińska K. 663-673-194

  Jeszcze raz dziękuję za najmniejszą okazaną nam pomoc.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *