Śladami Chrystusa – „Prawdziwi świadkowie tajemnicy relikwii Chrystusowych” Grzegorza Górnego i Janusza Rosikonia

Śladami ChrystusaCzy Jezus istniał naprawdę? Jakie dowody można na to przytoczyć? Gdzie szukać potwierdzenia i interesujących wiadomości z tej dziedziny? Jeżeli zadajesz sobie właśnie takie pytania, być może zainteresuje cię książka „Prawdziwi świadkowie tajemnicy relikwii Chrystusowych”, która poświęcona jest właśnie tej tematyce.

Napisana przez dwóch autorów, którzy z dziennikarską pasją dochodzą do prawdy dotyczącej życia i działalności Jezusa Chrystusa z Nazaretu. Grzegorz Górny i Janusz Rosikoń naprawdę włożyli mnóstwo serca w przygotowanie tej wyjątkowej publikacji. Co można w niej znaleźć? To fascynująca historia podróży śladami relikwii, które pochodzą z czasów Chrystusa. Autorzy książki – świadkowie w sprawie relikwii chrystusowych – poświęcają im sporo miejsca, nie tylko przedstawiając ich historię z punktu widzenia religii, ale również rozmawiają na ich temat z historykami, opierają się na przeprowadzonych ekspertyzach naukowych. Ich rezultaty badań naprawdę dają nieraz zadziwiające wyniki!

Ta publikacja zainteresuje każdego, kto pasjonuje się historią religii. Zamów ją już teraz, zobacz, co mają do przekazania świadkowie tajemnicy, a na pewno przypadnie ci ona do gustu i przeczytasz ją z zapartym tchem!

Źródło: http://www.gloria24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *