Pokonać zniechęcenie

Pokonać zniechęcenieKażdego dnia zmagamy się z mnogością trosk i problemów, które piętrzą się wokół nas i którym próbujemy sprostać. Walcząc z przeciwnościami losu potrzebujemy świetnej kondycji zarówno fizycznej, czyli po prostu zdrowia, jak i psychicznej. Liczy się dla nas uśmiech drugiej osoby, jasne spojrzenie, czysty umysł i świeże podejście do każdej załatwianej sprawy. Jednak nie wszystkie te czynniki, są tak łatwe do pozyskania, jak byśmy tego chcieli. Dlatego często opadamy z sił, dopada nas przygnębienie… Z myślą o takich osobach postał poradnik autorstwa Aliny Wieji „Pokonać zniechęcenie”.

 

 

 

Dziesięć dość krótkich rozdziałów zawiera zbiór konkretnych rad i zachowań, które mogą warunkować nasze szczęście i dalsze postępowanie w życiu. Alina Wieja dodaje, że elementem najbardziej wartościowym jest świadomość przynależności do Boga-Stwórcy, dzięki któremu sens ziemskiego bytowania zostaje dowartościowany, a cel jawi się w postaci wiecznej szczęśliwości.

Poradnik „Pokonać zniechęcenie”, to idealna książka dla wszystkich, którzy szukają motywacji i wsparcia w codziennym mierzeniem się z przeciwnościami losu. Autorka pokazuje nam jak za pomocą Bożych zaleceń możemy dojść do zwycięstwa, a po drodze odnaleźć samych siebie. Być może jest to, więc książka dla każdego z nas.

 

Notatka o autorze:

Alina Wieja  – redaktor naczelna czasopisma „Nasze Inspiracje”. Autorka książek: Powrót kobiety do harmonii ze Stwórcą, Kobieta w ramionach Stwórcy, Siedem słupów Mądrości oraz serii podręczników pt. Jak skutecznie pomagać innym? Wspólnie z mężem, Henrykiem, napisali książkę Małżeństwo, o jakim marzymy. W ramach Instytutu Poradnictwa Chrześcijańskiego ChFŻiM prowadzi szkolenia, warsztaty, konferencje na temat tego, jak zwycięsko przejść przez sytuacje kryzysowe.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *