Przyczajony Chrystus ukryty Bóg

Przyczajony Chrystus ukryty BógW ofercie księgarni internetowej Gloria24.pl znajduje się wiele pozycji znanego duszpasterza młodzieży i rekolekcjonisty o. Fabiana Błaszkiewicza SJ, między innymi są to: „Jestem Legendą- Lekcje Świętego Józefa”, „Cztery rozmowy”, „W imię Jezusa możesz wszystko- CD”, a także bijący rekordy popularności „Przyczajony Chrystus ukryty Bóg”.

 

Lektura tej książki ukazuje nam modlitwę w całkiem nowym wymiarze, który dotąd mógł dla wielu z nas być niedostrzegalny. Cytowane fragmenty Pisma Świętego pozwolą odkryć ci je na nowo, a ty będziesz miał możliwość zweryfikować swoją wiarę.

 

 

Książka ta pozwoli Ci odkryć:

  • Co to jest „kwadrans mocy”?
  • Kiedy modlitwa może być zła?
  • Dlaczego tradycja wcale się nie kłóci z odnową?
  • Jak „wyplewić” faryzejskie chwasty z grządki pobożności?
  • Czemu „Boża paranoja” ma być najkrótszą drogą do zdrowia i radości?
  • Czy Boga naprawdę da się tak zobaczyć, żeby Go już nigdy nie stracić z oczu?
  • Jak – jeszcze w tym życiu – załatwić sobie wyborną zbroję i białego rumaka na
  • Armagedon?

 

 

 

To książka, która przede wszystkim uczy modlitwy, sprawia, że staje się ona jak żywy Romans z Najwyższym. Daje nadzieję, sprawia, że doświadczamy dobroci Boga, a także pokazuje jak cieszyć się w codzienności. Łamie schematy i burzy mury, które sami sobie stawiamy, więc czasem wzbudza silne emocje. Świetnie dobrane cytaty z Pisma Świętego zachęcają do sięgnięcia po tą Księgę i poznania jej bardziej dogłębnie. Jest zaskakująca w swojej prostocie, a zmusza do myślenia. Niezwykle inspirująca! Polecam!

 

Bez względu na to jak bardzo ugruntowana jest nasza wiara w Boga, warto zapoznać się z publikacją o. Fabiana Błaszkiewicza SJ „Przyczajony Chrystus ukryty Bóg”. Tylko prawdziwie poznając Boga mamy szansę Go zrozumieć i pozwolić Mu do siebie dotrzeć.

 

Źródło opinii: http://lubimyczytac.pl/ksiazka/74418/przyczajony-chrystus-ukryty-bog-czyli-o-sekrecie-bozej-paranoi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *