Dni, które zmieniły moje życie. Świadectwa

ŚwiadectwoDostępna w księgarni internetowej książka „Dni, które zmieniły moje życie. Świadectwa”, to dzieło zbiorowe, które zostało spisane podczas spotkań w Centrum Formacji Duchowej w Krakowie. Miejsce to prowadzone jest przez Salwatorian, którzy każdego dnia wspólnie próbują zgłębić tajniki Pisma Świętego i żyć według wytycznych Boga. Przebywanie wraz z Nimi, to głęboka i niesamowita wędrówka do najskrytszych miejsc własnego serca i umysłu, która może doprowadzić do naszego wewnętrznego uzdrowienia.

Świadectwo

Publikacja „Dni, które zmieniły moje życie. Świadectwa”, to lektura godna polecenia wszystkim, którzy czytając o świadectwach innych chcą się na nich wzorować, by również dostąpić szansy zbliżenia się do Boga.

 


Źródło cytatu: http://www.cfd.salwatorianie.pl/

z Dziennika O. Jordana – Założyciela Salwatorianów

„Zanim podejmiesz znaczące dzieło, które wydaje ci się najbardziej pożyteczne i dobre, zanim poświęcisz się temu zadaniu z całą mocą, zbadaj je jeszcze, przebywając przynajmniej kilka godzin na modlitwie przed Bogiem!

Choćby nie wiem jak liczne były twoje prace dla dobra, spędź codziennie z dobrym Bogiem kilka godzin na skupionej modlitwie i rozmyślaniu albo na kontemplacji, aby zachować należne skupienie i ciszę lub je odzyskać”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *