Otwórz się na Boga – „Nocny Złodziej. Mocne Słowo dla czekających na świt”

o. Adam Szustak

W okresie rekolekcji powinniśmy zastanowić się jako wierzący nad tym, jakie jest nasze życie, czy jest takie, jakie być powinno, a jeżeli nie, co możemy w nim zmienić. Nierzadko poszukiwanie odpowiedzi na te pytania jest dość skomplikowane i nie zawsze przynosi też odpowiedzi. Właśnie dlatego tak ogromną popularnością cieszy się obecnie publikacja książkowa oraz dołączona do niej płyta MP3 „Nocny Złodziej. Mocne Słowo dla czekających na świt”.

To dzieło, którego autorem jest o. Adam Szustak OP, dominikanin, który od lat ceniony jest jako charyzmatyczny rekolekcjonista, który głosi słowo Boże z nieporównywalną z niczym innym mocą. Jego przemyślenia, niecodzienne spojrzenie na świat oraz mądrość zjednały mu już dziesiątki tysięcy wiernych słuchaczy.

„Nocny Złodziej. Mocne Słowo dla czekających na świt” to komplet rekolekcji, których głównym zadaniem jest wzmocnienie wiary, dlatego kierowane są one nie tylko do osób pewnych, ale i wątpiących. W rekolekcjach opisywane są między innymi problemy związane z brakiem wiary, miłością, nieodpowiednimi relacjami, rozrzutnością, uzdrawianiu swojego życia. Publikacja posiada specjalnie napisany komentarz, który pozwala na głębsze zrozumienie rekolekcji.

 

 

Źródło ilustracji: www.Gloria24.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *