„Krzyżówki na lekcje religii o wierze, Biblii i świętych” – niezstąpione nie tylko na lekcjach religii

księgarnia internetowa

Dzieci zainteresowane są światem, w tym również warto zaprezentować im w tym okresie wiecznego głodu wiedzy różne interesujące informacje dotyczące religii. Warto jednak pamiętać o tym, że powinny być one w atrakcyjnym dla maluchów wydaniu. „Krzyżówki na lekcje religii o wierze, Biblii i świętych” to doskonała propozycja w tym zakresie!

Książka powstała pod redakcją Aleksandry Bałoniak i została wydana przez Wydawnictwo Święty Wojciech. To książka wraz z dołączoną do niej płytą CD. Na nich znaleźć mona bardzo dużo interesujących i wciągających krzyżówek dopasowanych do poziomu maluchów.

Dzięki tym krzyżówkom będzie można nie tylko sprawdzić ich wiadomości na temat Biblii, wiary oraz świętych, ale również to doskonała metoda zaprezentowania wszystkich informacji.

Krzyżówki uczą dzieci myślenia kreatywnego, mogą być rozwiązywane zarówno samodzielnie, jak i w grupie, a także zadane jako zadanie domowe. Na płycie CD zawarto szablony krzyżówek oraz pytania, co pozwoli na łatwiejsze ich wydrukowanie. Dodatkowo na płycie znalazły się rozwiązania krzyżówek.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *