Zabawy i gry ruchowe dla dzieci poruszających się na wózkach inwalidzkich

księgarnia internetowa Gloria24

Ta profesjonalna książka z pewnością przyda się nie tylko rodzicom, którzy wychowują dzieci poruszające się na wózkach inwalidzkich, ale również jest to doskonała pozycja dla pracowników szkół, przedszkoli, ośrodków opiekuńczych, dla fizjoterapeutów, a także nauczycieli wychowania fizycznego. „Zabawy i gry ruchowe dla dzieci poruszających się na wózkach inwalidzkich” to bardzo duży zbiór interesujących propozycji gier, zabaw ruchowych, które zostały stworzone specjalnie dla dzieci na wózkach inwalidzkich.

 

Piotr Winczewski, autor książki, przedstawił tylko te zabawy, które są dla takich dzieci atrakcyjne oraz sprawiają im radość. W książce czeka gotowy zbiór zabaw uporządkowanych w kolejności alfabetycznej. Zabawy i gry przeznaczone są dla dzieci w wieku przedszkolnym oraz szkolnym.

Autor posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z niepełnosprawnymi dziećmi i wszystkie swoje przemyślenia, doświadczenia zawarł w wydanej książce. Z pewnością publikacja „Zabawy i gry ruchowe dla dzieci poruszających się na wózkach inwalidzkich Piotra Winczewskiego przyda się niejednej osobie, która pragnie, aby zabawa była świetna nie tylko dla dzieci pełnosprawnych, ale również żeby dzieci niepełnosprawne mogły z niej korzystać na sto procent swoich możliwości.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *