Modlitwy nadziei dla uzależnionych

Uzależnienia są coraz powszechniejszym problemem. To już nie tylko alkohol, papierosy czy narkotyki, ale również bardzie współczesne niebezpieczeństwa – internet, praca, odchudzanie się, zakupy, które mogą przekształcić się w nałóg. Uzależnieniom w całości powierzona jest książka „Modlitwy nadziei dla uzależnionych”, której autorami są ks. Marek Dziewiecki, o. Wojciech Jędrzejewski OP, o. Adam Szustak OP oraz ks. Tomasz Ważny CM.

Modlitwy nadziei dla uzależnionych” to bogaty modlitewnik przeznaczony dla osób, które borykają się z uzależnieniami w różnych formach. Obejmuje między innymi modlitwy dla osób uzależnionych od hazardu, internetu, lekomanów, uzależnionych od władzy, tanorektyków czy też seksoholików. Także znaleźć można w nim modlitwy skierowane do osób współuzależnionych i rodziców dzieci uzależnionych. Dopełnieniem są pełne nadziei artykuły poświęcone tematyce uzależnień.

To pozycja najlepsza dla osób szukających wsparcia w Bogu. Mocno motywuje i buduje do zerwania z nałogami i zachęca do rozpoczęcia nowego życia.

Książka dostępna w księgarni katolickiej Gloria24.pl  http://gloria24.pl/modlitwy-nadziei-dla-uzaleznionych

modlitwy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *