„Rozplątani” i „Projekt: JUDYTA. Czym jest siła kobiety?” – dla niej

gloriaDla każdej kobiety, która chce żyć pełnią życia pakiet publikacji „Rozplątani” i „Projekt: JUDYTA. Czym jest siła kobiety?” to doskonały wybór. Dzięki tym nagraniom z konferencji i kazań o. Adama Szustaka OP dowiesz się wszystkiego, jak radzić sobie w codziennych sytuacjach i jak stać się osobą jeszcze lepszą – taką, która wie, czego potrzebuje, a także wie, jak osiągnąć swój cel na drodze Boga.

Projekt: JUDYTA. Czym jest siła kobiety?” to nagrania przeznaczone szczególnie dla kobiet, które na podstawie postaci biblijnej Judyty mówią o kobiecej sile i o tym, skąd ją czerpać. Przeznaczone są dla każdej kobiety, która chce być pewna siebie, pewna swojej kobiecości i chce w życiu dążyć do tego, co dla niej najważniejsze. „Rozplątani” to nagrania poświęcone z kolei kwestiom budowania relacji, a także ich naprawiania – lekcja prawidłowej rozmowy i rozwiązywania konfliktów, także z narzeczonym czy małżonkiem.

Pakiet „Rozplątani” i „Projekt: JUDYTA. Czym jest siła kobiety?” i inne pozycje tego autora znajdziesz katolickiej księgarni internetowej gloria24.pl

gloria

gloria 24

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *