„Ewangelia dla nienormalnych” – także dla ciebie!

szustakTo książka przeznaczona dla każdego szukającego odpowiedzi – nie tylko dla osób wierzących, ale również tych, które nie wierzą. „Ewangelia dla nienormalnycho. Adama Szustaka OP to propozycja, która koncentruje się w szczególności na więziach łączących człowieka z Bogiem. Bazuje nie tylko na historii, ale również na współczesności, przedstawiając ogrom łaski boskiej na przestrzeni dziejów, która w wielu przypadkach pozostała niezauważalna.

Dzięki tej książce możesz przekonać się, że Bóg wcale nie jest odległy i nieosiągalny, a wręcz przeciwnie – pomimo swojej mocy i niepojętości jest wyjątkowo bliski człowiekowi, dając mu bezkompromisową miłość każdego dnia. Najlepiej wyrażają to słowa o. Adama Szustaka: „Twoje życie może stać się ołtarzem Boga. Pozwól Mu tylko dokonać przemiany. Wstań i wejdź w Jego moc”.

Ewangelia dla nienormalnych” jest, wbrew swojej nazwie, przeznaczona dla każdego – wszystkich chcących odnaleźć Boga także w sytuacjach zwątpienia, bezsensu, nienawiści, braku miłości czy krzywdy.

szustak

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *